Майстерня Михайла - ремонт та виготовлення будь-якої складності

Вітаємо Вас, шановні відвідувачі!

Мене звати Михайло. Вже більше 30-ти років я маю справу з різноманітними механізмами, деталями як відносно простих систем (редуктори) так і більш складних (двигуни внутрішнього згорання легкових автомобілів, екскаваторів, тракторів, грейдерів і т.д.). Я механік-слюсар і наша майстерня займається ремонтом, відновленням та виготовленням різноманітних частин та деталей, як то двигун, ходова, або інша система автомобіля, екскаватора, бульдозера, тощо.

Наша команда - це висококваліфіковані досвідчені спеціалісти різних напрямків: слюсарі, токарі, механіки, монтажники, проектувальники, зварювальники.

Ми виконуємо всі замовлення самостійно на високотехнологічному обладнанні. Будь-яке замовлення, за яке ми беремося, виконуємо максимально якісно.

Термінові замовлення виконуються максимально швидко без шкоди для якості роботи.

Географія наших клїєнтів – практично вся Україна, до нас звертаються замовники як із Києва, так і з інших міст України: Ужгород, Харків, Донецьк, Луганськ, Дніпропетровськ, Львів, Тернопіль і інш.

Перелік послуг знаходиться у розділі «Послуги».

У розділі «Ціна та оплата» Ви знайдете вартість на всі основні види послуг, а також умови виконання робіт та розрахунку.