Капітальний ремонт двигуна у Києві та області - (063) 140 36 30

Окрім інших послуг ми виконуємо капітальний ремонт двигуна будь-якої складності. Симптоми, які передують капітальному ремонту двигуна можуть бути різними. Найпоширенішими є хронічна втрата потужності двигуна, нерівномірна робота зі збоями такту, великі втрати мастила, під час роботи постійно турбують нехарактерні стуки, двигун "троїть" та інш.

капітальний ремонт двигунаПеред початком виконання робіт по капітальному ремонту двигуна, ми проводимо діагностику неполадок та складаємо перелік робіт із вказанням вартості кожної. Часто, для капітального ремонту двигуна необхідна повна заміна деяких деталей, котрі не підлягають відновленню – всі замінені деталі документуються із вказанням вартості.

На підготовчому етапі капітального ремонту двигуна проводиться демонтаж і повна розборка двигуна. Таким чином, ми визначаємо ступінь зносу тих чи інших деталей візуально та за допомогою вимірювальних приладів. Спеціальними засобами виконується очищення двигуна від нагару, відкладень, які утворюються під час тривалої експлуатації.

У спілкуванні з клієнтом відбувається обговорення та узгодження тих комплектуючих, котрі можна залишити для подальшої експлуатації, а також тих, котрі підлягають повній заміні. Після чого ми переходимо до наступного етапу – це заміна непридатних деталей та зборка двигуна.

Всі технологічні рідини та мастила, які ми застосовуємо, лише відмінної якості від офіційних, перевірених постачальників.

Всі запчастини, котрі підлягають обовязковій заміні, Ви можете придбати у нас (у такому випадку їх вартість вноситься у кошторис), або в інших магазинах на Ваш розгляд.

Повна установка двигуна на автомобіль являє собою повне підключення всього навісного обладнання і функціонування двигуна.

На всі виконані роботи з капітального ремонту двигуна ми надаємо гарантії. Гарантії на деталі надають постачальники. Відповідальність за повноцінне і гарантійне функціонування деталей, які були придбані у сторонніх постачальників, ми не несемо.

Приклади наших робіт по капітальному ремонту двигуна Ви можете переглянути на нашому сайті у розділі «Портфоліо».

Для того щоб ознайомитися з відгуками, будь-ласка, перейдіть за наступним посиланням -

Зробити замовлення на капітальний ремонт двигуна Ви можете через розділ «Контакти», або зателефонувати за телефоном +38 (063) 140 36 30

Щоб ознайомитися з іншими видами послуг, перегляньте будь-ласка меню "Послуги".