Замовляйте якісний ремонт гальмівної системи в нашій лабораторії механіки

Гальмівна система Вашого автомобіля є чи не найголовнішою системою, яка відповідає за безпеку руху. Лише відповідальне ставлення до елементів гальмівної системи дозволяє бути впевненим у безпечній експлуатації автомобіля.

Ремонт гальмівної системиЩоб виявити певні несправності гальм, необхідно проводити періодичну діагностику. Спеціалісти нашої лабораторії механіки injector.kiev.ua можуть провести діагностику гальмівної системи Вашого автомобіля на спеціальному стенді. Ми складаємо докладний список виявлених недоліків і складаємо список необхідних та бажаних робіт з ремонту гальмівної системи та узгоджуємо строк виконання робіт.

Велику увагу слід надати якості комплектуючих деталей гальмівної системи та якості гальмівної рідини. Тому наша лабораторія механіки пропонує перевірені фірмові запасні частини та гальмівну рідину високої якості. За необхідності, ми можемо замінити гальмівну рідину та прокачати гальма.

При проведенні робіт, найрозповсюдженішими заходами з заміни та ремонту гальмівної системи є:

  • Заміна гальмівних колодок
  • Заміна гальмівних дисків
  • Заміна гальмівних циліндрів
  • Заміна гальмівних шлангів
  • Заміна тросу ручного гальма
  • Прокачка гальм

Також, у нашій лабораторії механіки ми можемо запропонувати Вам професійне обслуговування гальмівних супортів. Варто зазначити, що якість виконаних робіт також забезпечується якістю оригінальних запасних частин, які ми можемо Вам запропонувати.

Диски гальм працюють в умовах постійних температурних перепадів, це неминуче призводить до їх псування, зношування. Відбувається деформація дисків, також за рахунок дрібних часточок та камінців, які можуть потрапляти під час руху між гальмівними колодками та диском. Якщо зневажливо ставитися до стану гальмівних дисків та колодок, може виникнути цілком реальна ситуація, коли гальма просто відмовляють.

Якщо у Вас з’явилися перші ознаки зношування гальмівних дисків, радимо не зволікати та звертатися до нас за кваліфікованою допомогою. Роботи з відновлення та ремонту гальмівної системи повернуть Вашому автомобілю керованість та безпеку під час руху. Замовити ремонт гальмівної системи Ви можете прямо подзвонивши на телефон +38 (063) 140 36 30, або надіславши повідомлення через сторінку "Контакти".

Повний перелік послуг, які надає наша лабораторія механіки, знаходяться на сторінці "Послуги".