Замовляйте якісний ремонт ходової частини - це Ваша безпека!

Ходова частина автомобіля, завдяки своїм функціям та особливостям, найбільше піддається руйнівному впливу зовнішніх факторів, а тому ходова найбільше піддається зношуванню. Саме ходова частина постійно піддається різним за характером навантаженням, які в певних випадках досягають критичних значень.

Ремонт ходової частини автомобіляВід стану ходової частини залежить стійкість автомобіля на дорозі, його маневреність і контроль, що відповідно і забезпечує безпеку руху. Саме тому ходова частина повинна постійно знаходитися у справному стані. У зв’язку з цим потрібен постійний контроль за ходовою частиною автомобіля при збереженні умов професійного обстеження та діагностики ходової не рідше одного разу при пробігу 10 – 15 тис. км.

Для підвищення строку придатності та надійності роботи і у першу чергу, для забезпечення безпеки експлуатації рекомендується своєчасно проводити діагностику та роботи по ремонту і заміні зношених вузлів та деталей ходової частини автомобіля.

Перед тим як розпочати ремонт передньої та задньої підвіски або їх заміну, ми здійснюємо наступні діагностичні заходи стану підвіски:

  • Перевірка стану амортизаторів, пружин, опірних чашок
  • Перевірка тормозних колодок, дисків, барабанів, шлангів
  • Перевірка підшипників ступиць
  • Перевірка люфтів у шарових опорах, рульових наконечниках, ШРКШах (шарнір рівних кутових швидкостей)
  • Перевірка стану сайлентблоків та інших вузлів ходової частини автомобіля

Після того як стають відомими всі результати діагностики, видається діагностичний лист, у якому вказуються необхідні об’єми роботи із вказанням їх вартості. Визначившись із об’ємом робіт, які необхідно виконати першочергово, ми надаємо рекомендації із застосування запасних частин.

Під час ремонту ходової частини автомобіля використовуються лише оригінальні запасні частини найкращих виробників. Будь-яке рішення щодо застосування запасних частин під час ремонту ходової приймається після узгодження з клієнтом.

При виконанні робіт з ремонту ходової частини використовується відповідний спеціалізований інструмент, що дозволяє дотримуватися необхідної технології та високої якості робіт.

Всі інші види робіт з ремонту та відновлення, які Вас можуть зацікавити, знаходяться у розділі «Послуги».

Замовити ремонт ходової частини автомобіля Ви можете через меню «Контакти», або зателефонувавши за номером +38 (063) 140 36 30