Замовляйте якісний ремонт інжектора - (063) 140 36 30

Основною проблемою для інжекторів є їх поступове забруднення. На запірній голці, в середині форсунки, а також на відповідній частині, у сідлі форсунки утворюються відкладення. Чим гірша якість бензину, тим швидше відбувається утворення відкладень. Спочатку ці відкладення мають м'яку смолоподібну консистенцію. У той самий час, коли двигун знаходиться у стані спокою, паливо яке лишилося у форсунці випаровується. Важкі фракції палива осідають на внутрішній частині інжектора. Це призводить до затруднення запуску двигуна, до появи "провалів" під час розгону автомобіля, до нестабільного з перебоями холостого ходу і до підвищення витрат пального.

ремонт інжектораДля запобігання подібним наслідкам, пов'язаним із забрудненням інжектора, ми виконуємо очищення інжектора ультразвуком. Даний процес полягає у тому, що забруднений інжектор поміщається у спеціальну ємність з рідиною. Під дією ультразвукових хвиль виникає явище кавітації, від чого тверді відкладення відшаровуються від форсунки. Після цього відбувається очищення форсунок від залишків відкладень і тестування на спеціальному стенді при різних частотах.

Щоб запобігати забрудненню інжектора в подальшому, пропонуємо ознайомитися з наступними статтями - "Що краще - чистка або заміна паливного інжектора" та "Інжектор - як запобігти забрудненню".

Замовити ремонт та очистку інжектора у Києві або у інших містах України можна за телефоном +38 (063) 140 36 30 або звертайтеся через сторінку "Контакти".

Якщо Ви бажаєте ознайомитися з переліком інших послуг - пропонуємо переглянути розділ "Послуги".