Якісний ремонт трансмісії будь-якої складності з гарантією!

Коробка передач автомобіля являє собою досить складний механізм. Висока кваліфікація та сучасне обладнання нашого автосервісу injector.kiev.ua дозволяє виконувати діагностику, заміну та ремонт коробки передач практично на всіх моделях автомобілів.

Ремонт трансмісіїСучасні АКПП, безумовно, можуть похизуватися своєю надійністю. Тим не менше, АКПП, як і будь-який інший механізм, може вийти з ладу. Застаріле технічне обслуговування та неправильна експлуатація автомобіля – це найпоширеніші причини поламок АКПП. Більшість сучасних машин оснащені електронним керуванням АКПП, тому провести діагностику можна за допомогою звичайного сканера.

Успішне завершення ремонту КПП залежить від правильної послідовності дій. Кожен етап ремонту КПП чітко відпрацьовується мною. В першу чергу, для визначення характеру несправностей необхідно провести діагностику. Після чого вже плануються подальші заходи щодо ремонту.

Після закінчення ремонту коробки передач я надаю гарантію на виконані мною роботи, що дозволяє Вам бути впевненими у стабільній та безперебійній роботі МКПП та АКПП свого автомобіля.

Якщо виникає декілька варіантів вирішення завдань по ремонту, то їх суть та вартість обговорюються безпосередньо з замовником. Ціни на ремонт КПП та АКПП досить доступні та, безумовно, виправдані.

Ремонт трансмісії варто довіряти лише досвідченим професіоналам, тому, якщо Ви вирішили замовити дану послугу, будь-ласка, дзвоніть за телефоном +38 (063) 140 36 30 або надішліть Ваше звернення через сторінку «Контакти».

Я відповідаю на всі замовлення та звернення максимально швидко.

Якщо Ви хочете ознайомитися з повним переліком моїх послуг – перегляньте сторінку «Послуги».