Ремонт та виготовлення редукторів будь-якого типу та призначення

Редуктор – це складний механізм, який являє собою зубчату або черв’ячну чи гідравлічну передачу, яка призначена для зміни обертальних моментів та кутових швидкостей. Тим самим, редуктор дає змогу встановити баланс між швидкістю та силою.

Ремонт та виготовлення планетарного редуктораРедуктор має велике практичне значення як для автомобілістів, так і для тих хто має справу з різними системами та верстатами, які в своєму складі мають редуктори.

Наша лабораторія механіки займається як ремонтом, так і проектуванням та виготовленням редукторів різного призначення у Києві та по всіх містах України. Наші спеціалісти мають високу кваліфікацію та багаторічний досвід у виробництві та ремонті редукторів.

Ремонт редуктора розпочинається з діагностичного етапу, суть якого полягає у виявленні та встановленні несправностей. Як правило, погана робота редуктора, або припинення його роботи пов’язане з частковим або повним руйнуванням шестернів або валів. Або при виявленні причин поганої роботи редуктора, в частих випадках ми виявляємо високу ступінь зношування шестернів, причиною якого може бути як недостатня кількість мастила, так і погана якість деталей.

В будь-якому випадку, діагностика несправностей редукторів відбувається за умов їхнього демонтажу та розбирання. Візуально, та за допомогою вимірювальних приладів виявляються причини поганої роботи редукторів.

Ремонт редуктораПісля діагностики складається повний список необхідних заходів щодо ремонту редуктора, в якому вказується вартість та перелік робіт. Якщо виникає необхідність заміни певних деталей, ми готові запропонувати виготовлення та заміну будь-якої деталі. Наші спеціалісти розуміються на якості сталі та виготовленні деталей.

Якщо мова йде про створення нового редуктора, то ми можемо його виготовити як за Вашим проектом, так і можемо скласти власний проект, який буде відповідати Вашим вимогам, та виготовити редуктор.

Ми маємо справу з різними видами редукторів, наприклад:

  • Циліндричні
  • Черв'ячні
  • Конічні
  • Комбіновані

та

  • Одноступеневі
  • Двоступеневі
  • Трьохступеневі

В якості результату ремонту редуктора ми досягаємо покращення наступних показників: частота обертання вхідного валу редуктора, крутний момент вхідного валу, ККД редуктора, передаточне число редуктора та частота обертання вихідного валу редуктора.

Наша лабораторія механіки має змогу виготовити редуктор практично будь-якого розміру для виконання різноманітних завдань для різних механізмів – автомобільні редуктори, промислові редуктори для верстатів та систем, для шлагбаумів та силових установок, тощо.

Якщо Вас цікавить ремонт або виготовлення редуктора, Київ та Україна – звертайтеся до нашої лабораторії механіки за телефоном +38 (063) 140 36 30, або напишіть нам на сторінці "Контакти".

Для детального ознайомлення з повним переліком послуг, перегляньте будь-ласка сторінку "Послуги".