Заміна різноманітних фільтрів та прокладок у Києві - автосервіс Injector

Часто трапляється так, що після певного терміну експлуатації  кожен фільтр перестає виконувати свої функції, в наслідок чого може значно погіршуватися робота різних систем автомобіля, в залежності від того, де встановлений забруднений фльтр. Наприклад, якщо сильно забруднений масляний фільтр, то унеможливлюється  потрапляння масла до з'єднань механізмів та ділянок, де виникає тертя деталей, що в свою чергу призводить до передчасного псування деталей. Або якщо забруднений повітряний фільтр салону автомобіля, унеможливлюється потрапляння свіжого повітря у достатній кількості.

Заміна повітряного фільтраЗаміна будь-якого фільтра повинна відбуватися в залежності від строку його придатності і рівня забруднення фільтруючого елементу. Під час заміни необхідно стежити за чистотою з’єднань, адже потрапляння бруду та пилу неприпустиме. Прокладки під час заміни фільтра ретельно змащуються маслом для двигуна, щоб уникнути прилипання гуми до металу, що може призвести до їх пошкодження при затягуванні.

Наш автосервіс пропонує якісну заміну фільтрів та прокладок як в автомобілях, так і в різних механізмах, редукторах, двигунах і ін. Наші спеціалісти проводять заміну фільтрів швидко, якісно та за адекватними цінами.

Ми професійно займаємося заміною та чищенням наступних видів фільтрів та прокладок:

  • заміна фільтра салону
  • заміна паливного фільтра
  • заміна масляного фільтра
  • заміна повітряного фільтра двигуна
  • заміна прокладки, тощо

Фільтри та прокладки, які використовуються для заміни використаним, високої якості та надійності. Після встановлення фільтру або прокладки, наші спеціалісти ретельно пепевіряють надійність іх роботи, обстежують автомобіль на наявність нещільностей підтікань масла.

Заміна паливного фільтра

Заміна паливного фільтраЯкісне фільтрування палива – це одна з необхідних умов для повноцінного функціонування автомобіля. Паливний фільтр забезпечує значне зниження кількості різних забруднень у вигляді часточок бруду, домішок, іржі. У неякісному пальному, яке так поширене на ринку України, присутня велика кількість домішок, які можуть призвести до несправностей та поламок елементів паливної системи. Своєчасна заміна паливного фільтра запобігає надлишковим матеріальним витратам, спричиненим паливними домішками та поламками через них. В нашому автосервісі послуга з заміни паливного фільтра виконується з урахуванням типу двигуна, оскільки різноманітні паливні системи, для повноцінного функціонування, потребують відповідного ступеня очищення палива. Ми радимо проводити заміну паливного фільтра кожні 15 тис км пробігу.

Заміна повітряного фільтра

Своєчасна заміна повітряного фільтра здатна значно підвищити строк експлуатації двигуна внутрішнього згоряння. Повітряний фільтр двигуна потрібен для того, щоб очищувати потік повітря, яке потрапляє до камер внутрішнього згоряння, від різноманітних часток бруду та пилу, які в ньому містяться у великій кількості. Також варто відмітити, що чистий повітряний фільтр значно зменшує рівень шуму, та запобігає потраплянню до камер двигуна води та забезпечує рівномірність повітряного потоку. Саме тому ми пропонуємо чищення або заміну повітряного фільтру двигуна.

Заміна масляного фільтра

Відпрацьований масляний фільтр з часом втрачає здатність до очищення мастила двигуна, це може призвести до потрапляння у камери згоряння двигуна часточок металу, які утворюються в наслідок тертя деталей. Також в мастилі з’являються домішки у вигляді продуктів згоряння паливної суміші, які з часом забруднюють двигун.

Саме заміна масляного фільтра здатна запобігти вищеперерахованим наслідкам та дозволяє уникнути можливих несправностей двигуна, пов’язаних з цим. Ми рекомендуємо проводити заміну масляного фільтра одночасно із заміною мастила двигуна.

Заміна фільтра салону

Заміна фільтра салонуЄ певні симптоми, які сигналізують про те, що необхідно провести заміну фільтра салону. Як правило це запотівання скла і відсутність свіжого повітря у літній період. Наші спеціалісти радять проводити заміну або чищення фільтра салону приблизно кожні 10 тис км пробігу автомобіля, в залежності від інтенсивності експлуатації автомобіля. Трапляється так, що до фільтра салону потрапляє вода, яка з’єднується з часточками пилу та бруду. Це сприяє появі неприємного запаху в салоні автомобіля. Наша майстерня пропонує таку процедуру як якісна заміна фільтра салону на будь-яких марках автомобілів.

Заміна прокладки

Заміна прокладкиЯкщо на з'єднаннях деталей виявляються підтікання мастила то це може означати або погане з'єднання за допомогою гвинтів (можуть бути погано затягнутими), або мова йде про поганий стан прокладки. Відповідно, така ситуація може призвести до значних втрат мастила або пального, що може бути небезпечним.

Заміна прокладки у нашому автосервісі допоможе уникнути подібних неприємностей.

Для того щоб замінити фільтр або прокладку, необхідно звернутися до нас через меню "Контакти" або подзвонити по телефону (063) 140 36 30

Якщо Вас цікавить повний перелік послуг, які надає наш автосервіс - перегляньте сторінку "Послуги".