Професійна заміна мастила в автомобілі в нашій лабораторії механіки, Київ

Якісна та стабільна робота двигуна внутрішнього згоряння залежить багато в чому від наявності якісних масти у піддоні картера двигуна. Якісне та свіже мастило мінімізує руйнівний вплив роботи двигуна на стінки поршнів та циліндрів, а також забезпечує нормальний рух поршнів у циліндрі під час роботи двигуна.

Заміна оливиЗ іншої сторони, якщо мастило вже давно вичерпало свій ресурс, то воно починає шкодити двигуну та сприяє появі нагару. Дуже часто, разом з відпрацьованим мастилом на дні піддону картера двигуна знаходять дрібні часточки металу, які можуть потрапляти до циліндрів разом з мастилом, та пошкоджувати стінки поршнів та циліндрів.

Окрім двигуна, слід проводити заміну мастил і у трансмісії (КПП та АКПП) та в коробці моста приводу, де розташовується механізм, який передає рух валу від двигуна до коліс.

Це основні системи, які потребують періодичної заміни мастил.

Наша майстерня з ремонту пропонує послугу – заміна мастила у Києві та області, яку якісно проводять наші спеціалісти. Стандартна процедура заміни мастил складається з наступних етапів:

  • Видалення відпрацьованого мастила
  • Промивання двигуна та/або коробки передач спеціальною рідиною від залишків відпрацьованого мастила та механічних часток
  • Перевірка стану та заміна фільтру (якщо його заміна необхідна)
  • Заливання нового, якісного мастила до необхідного рівня

Варто зауважити, що ми пропонуємо своїм клієнтам лише якісні мастила – адже це відіграє велику роль у якості виконаної роботи. Якісне виконання всіх етапів з заміни мастил в автомобілі дає змогу автовласнику звертатися до даної процедури рідше.

Процес заміни мастилМи радимо проводити повну заміну мастил у двигуні після пробігу у 8 – 15 тис. км з огляду на рекомендації компанії-виробника автомобіля. Така розбіжність у цифрах пов’язана з тим, що різні автовласники по-різному експлуатують свій автомобіль, та користуються мастилами різної якості.

Щодо заміни мастила у автоматичній трансмісії (АКПП), радимо робити заміну приблизно кожні 40 – 60 тис. км.

Пам’ятайте також те, що необхідно періодично проводити ревізію наявності мастила у різних системах. Бувають випадки, що автовласники не помічають втрату мастила, яке може втрачатися і без видимих ознак протікання у вигляді плям і т.п. Тому, краще періодично пересвідчуватися у його наявності.

Якщо Вам необхідна заміна мастил двигуна, трансмісії, моста, редуктора або будь-якої системи – наші досвідчені спеціалісти кваліфіковано проведуть цю операцію.

Щоб замовити заміну мастил, Київ та Киїська область, пропонуємо планово завчасно записатися шляхом надсилання Вашої заявки у довільній формі через сторінку "Контакти". Або просто зателефонуйте за телефоном +38 (063) 140 36 30 і ми домовимося.

Якщо Вас додатково цікавлять інші види послуг – перегляньте будь-ласка сторінку "Послуги".